Category Archives: KCTM

OOCup 2014 Slovinsko

By   13.8.2014

27.8 – opraven odkaz u fotek od Dominika a Danči , nyní dostupné i pro ty co nemají Facebook.

První týden v srpnu ( 31.7 – 7.8 ) proběhl zájezd KCTM do Slovinska, kde se konaly 5-denní závody OOCup. Terény zde jsou velmi členité, plné kopců a údolíček, zvláštností také je, že velká část tratí se neběžela v lese, nýbrž na loukách a planinách. Všichni ze sebe vydali to nejlepší co mohli, úspěšně jsme vybojovali několik medailí.
Nejlepším umístěním je vítězství Terezy Čechové v kategorii W16, na medailové pozice dosáhli také Šimon Mareček (2. místo M12) a Jan Čech (2. místo M18), z trenérek pak Daniela Nechanická (2. místo W35) a Alena Rosecká (1. místo W55)

Výsledky najdete na stránkách Orienteering Online

Můžete také kouknout na fotky od Alči VoborníkovéDominika Frýby nebo Danči Stoklasové.

 

Trenéři

By   2.7.2014

Hlavní vedoucí: Čechová Zuzana (SJI)
Statutární zástupce: Dokulilová Eva (SJI)
Ekonom: Kaňák Petr (SJI)
Metodik: Rosecká Alena (PZR)

Trenéři

  • Hojný Jaroslav (SJH)
  • Hrstková Dana (SJI)
  • Klusáčková Jitka (TTR)
  • Matras Tomáš (CHT)
  • Nechanická Daniela (OSN)
  • Parkán Jiří (SJH)
  • Petráček Aleš (SJI)
  • Voborníková Eva (CTB)

Členové

By   2.7.2014
Skupina A
1 Frýba Dominik 1997 H18 SJI
2 Bořil Jan 1997 H18 SJI
3 Parkanová Veronika 1997 D18 SJH
4 Peňázová Veronika 1997 D18 SJH
5 Hojná Dominika 1998 D18 SJH
6 Čechová Tereza 1998 D18 SJI
7 Vacková Anna 1998 D18 SJI
8 Nechanická Klára 2000 D16 OSN
9 Hojná Eliška 2000 D16 SJH
10 Čech Petr 2000 H16 SJI

 

Skupina B
1 Nechuta David 1997 H18 PZR
2 Petráčková Kristýna 1998 D18 SJH
3 Dundáčková Julie 1998 D18 SJI
4 Švec Martin 1999 H16 CHT
5 Žanda Jan 1999 H16 CTB
6 Kafka Matěj 1999 H16 SJI
7 Šenkýř Matěj 1999 H16 SJI
8 Veselý Vojtěch 2000 H16 SJH
9 Koudelka Tomáš 2000 H16 SJH
10 Zrníková Adéla 2000 D16 OSN
11 Stoklasová Daniela 2000 D16 OSN
12 Foltýnová Eva 2000 D16 SJI
13 Boháčová Anna 2000 D16 CTB
14 Poláček Tomáš 2001 H14 PZR
15 Nešpor Jan 2001 H14 TTR
16 Nechanický Jan 2002 H14 OSN
17 Mareček Šimon 2002 H14 OSN
18 Palát Bohuslav 2002 H14 TTR
19 Polanská Nelly 2001 D14 PZR
20 Starková Tereza 2002 D14 CHT
21 Slámová Taťána 2002 D14 OSN
22 Blažková Kateřina 2002 D14 SJH
23 Kinštová Tereza 2002 D14 SJH
24 Hojný Jáchym 2003 H12 SJH
25 Pobuda Vojtěch 2003 H12 SJH
26 Dundáček Karel 2004 H12 SJH
27 Sobotková Klára 2003 D12 PZR
28 Kubičková Kristýna 2004 D12 SJH

Oblastní soustředění 2014

By   2.7.2014
Datum Místo Trenéři Informace
28.3 – 30.3 Čeřínek Dokulilová
17.4 – 20.4 Tři Studně Rosecká
Nechanická
Mareček
Červenec Smrčná Dokulilová
Petráček
Srpen Budislav Matras
Listopad Čeřínek Dokulilová
Petráček