Pokud chcete přidávat a upravovat závody, je třeba:

  1. Zaregistrovat se
  2. Napsat mi o práva k přidávání závodů – Tomáš Kafka, tk (zavináč) tomaskafka.com
  3. Vytvořit závod zde, či ho upravit tlačítkem “Upravit” v přehledu závodů
    (z výkonnostních důvodů se seznam v levém sloupci aktualizuje jen cca jednou za hodinu, závod se tam tedy objeví se zpožděním)
  4. Závod teď může upravovat jen ten kdo ho vytvořil, do budoucna možná vymyslíme nějaké lepší pravidlo, pokud to bude třeba (např. oddílové účty?). Pokud byste potřebovali upravit jiný závod, než váš, napište mi a vyřešíme to.

Pokud vám cokoliv z toho nepůjde, nebo narazíte na nějaký problém, napište mi prosím také. Děkuji za trpělivost :)

Společný rozpis oblasti vysočina 2010

1. závod Ligy Vysočiny - MO

Typ závodu: krátká trať
Datum: 10.04.2010
Pořadatel: Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s.
Shromaždiště: pohostinství Jindřiš - sál
Prezentace: 8:30-9:15
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: 1100 m
Přihlášky:

www.obhana.cz

Mapa:
Název: Městský les
Stav: březen 2010
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A 4
Mapovali: Jan Beneš
Občerstvení:
Ředitel závodu: Petr Kubičko R3
Hlavní rozhodčí: Ivan Gřunděl, lic. R3
Stavba tratí: Jan Beneš, lic. R3
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: SJH (be_ja [at] seznam [dot] cz)

2. závod Ligy Vysočiny - MO

Typ závodu: sprint
Datum: 10.04.2010
Pořadatel: Sdružení orientačních sportů J.Hradec, o.s.
Shromaždiště: GVN J.Hradec
Prezentace: 13:30-14:00
Čas startu 00: 14:30
Vzdálenost na start: do 300 m
Přihlášky:

www.obhana.cz

Mapa:
Název: Městský park
Stav: březen 2010
Měřítko: 1:5000
Ekvidistance: 2m
Rozměr: A 4
Mapovali: Jan Beneš
Občerstvení:
Ředitel závodu: Petr Kubičko R3
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Hojný R3
Stavba tratí: Jan Beneš R3
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: SJH (be_ja [at] seznam [dot] cz)

3. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 18.04.2010
Pořadatel: OK Jihlava
Shromaždiště: Záklana DDM Polná mezi Rohoznou a Novým Rychnovem
Prezentace: do 9:30
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: do 1500 m
Přihlášky:

www.obhana.cz, do 11.4.2010

Mapa:
Název: Mešnice 753 m.n.m.
Stav: duben 2008
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Mapovali: Martin Kratochvíl
Občerstvení:
Ředitel závodu: Eva Dokulilová
Hlavní rozhodčí: Petr Kaňák
Stavba tratí: Jiří Suchý
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: zcechova (zuzacechova [at] seznam [dot] cz)

4. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 25.04.2010
Pořadatel: TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Shromaždiště: Orlovská hájenka
Prezentace: 9:00 - 10:15
Čas startu 00: 11:00
Vzdálenost na start: 350 m
Přihlášky:

do 17.4.2010 www.obhana.cz/prihlasky.asp

Mapa:
Název: Orlovy 2010
Stav: březen 2010
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení:
Ředitel závodu: Miloslav Čejka R3
Hlavní rozhodčí: Vladislav Hrstka R2
Stavba tratí: Petr Mareček R2
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: cejkamiloslav (cejkamiloslav [at] seznam [dot] cz)

5. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 01.05.2010
Pořadatel: Oddíl orientačního běhu Třebíč
Shromaždiště: Dašov
Prezentace: 8.00 - 9.00
Čas startu 00: 10.00
Vzdálenost na start: do 1000 m
Přihlášky:

Přes www.obhana.cz do 24.4.2010 nebo na email prihlasky@oobtrebic.com

Mapa:
Název: Mařenka
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Občerstvení:
Ředitel závodu: Lukáš Kříž
Hlavní rozhodčí: Lenka Ratkovská R3
Stavba tratí: Martin Klusáček R3
Informace:

Lukáš Kříž, email:lukas.kriz@email.cz nebo tel.: 777623278

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: krizek (lukas [dot] kriz [at] email [dot] cz)

6. závod Ligy Vsočiny - MO

Typ závodu: klasická trať
Datum: 08.05.2010
Pořadatel: oddíl OB TJ Spartak Adamov
Shromaždiště: Rudca u Kunštátu (hřiště)
Prezentace: 9.00 – 10.00
Čas startu 00: 10:30
Vzdálenost na start: do 1000 m
Přihlášky:

http://www.ohhana.cz

Mapa:
Název: Kříb
Stav: duben 2010
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Občerstvení: na shromaždišti
Ředitel závodu: Petr Čížek
Hlavní rozhodčí: Karel Truhlář R3
Stavba tratí: Antonín Věžník R3
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: tomas.matras (tomas [dot] matras [at] seznam [dot] cz)

7. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 22.05.2010
Pořadatel: SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Shromaždiště: Vojtěchov - Rekreační středisko
Prezentace: 8.00 - 9.30
Čas startu 00: 10.00
Vzdálenost na start: do 1000 m
Přihlášky:

http://www.obhana.cz/prihlasky.asp

Mapa:
Název: Zubří východ
Stav: 2009
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení: restaurace v areálu
Ředitel závodu: Břetislav Wurzel
Hlavní rozhodčí: Radan Kamenický RII
Stavba tratí: Matěj, Tobiáš a Jeroným Kameničtí
Informace:

http://osn.hyperlink.cz/lv2010.htm

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: Radan Kamenický (radan [dot] kamenicky [at] tiscali [dot] cz)

Český pohár štafet - MO

Typ závodu:
Datum: 23.05.2010
Pořadatel: SK Žabovřesky Brno
Shromaždiště: Fotbalové hřiště v obci Babice u Rosic
Prezentace:
Čas startu 00:
Vzdálenost na start:
Přihlášky:
Mapa:
Občerstvení:
Ředitel závodu: Jan Zháňal
Hlavní rozhodčí: Roman Věžník, R1
Stavba tratí: Libor Zřídkaveselý, R1
Poznámka:

Český pohár štafet, který je vypsán jako mistrovství oblasti Vysočina. Z celkových výsledků se pak vytáhnou výsledky štafet naší oblasti pro účel stanovení přímého postupu na MČR štafet.

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy
Správce závodu: tomas.matras (tomas [dot] matras [at] seznam [dot] cz)

8. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: krátká trať
Datum: 29.05.2010
Pořadatel: SK OB Chotěboř
Shromaždiště: Klouzovy
Prezentace: od 8:30 do 9:30 hodin v místě shromaždiště
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: do 1500 m
Přihlášky:

do 24. 5. vyplněním na http://www.obhana.cz , nouzově na p.vobornik (zavináč) chot.cz

Mapa:
Název: Perno
Stav: 2010
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4 (laserový tisk)
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení: v místě shromaždiště
Ředitel závodu: Karel Šťastný
Hlavní rozhodčí: Adam Ander, R3
Stavba tratí: Michal Král
Poznámka:

mapa bude tištěna na barevné laserové tiskárně

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: CTB6601 (p [dot] vobornik [at] chot [dot] cz)

9. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: krátká trať
Datum: 20.06.2010
Pořadatel: SK Hlinsko
Shromaždiště: Vyhnánov (okr. Chrudim)
Prezentace: 8:30 - 9:15
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: do 1500 metrů
Přihlášky:

do 28.5.2010 přes přihlašovací systém OB Haná

Mapa:
Název: Ležáky
Stav: 2010
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení: v místě shromaždiště
Ředitel závodu: Viktor Mutinský
Hlavní rozhodčí: Jan Krejsa, R2
Stavba tratí: Petr Mareček
Informace:

na stránce závodu: http://www.isscomp.cz/hvc2010

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: tomas.matras (tomas [dot] matras [at] seznam [dot] cz)

10. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 26.06.2010
Pořadatel: UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Shromaždiště: Žďár nad Sázavou - Zámek, sokolovna
Prezentace: do 9:15
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: 1 800m
Přihlášky:

do 20. 6. 2006
ob-hana
pzr@orientacnibeh.cz

Mapa:
Název: Salvátor
Stav: 2005
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Mareček
Občerstvení: ano
Ředitel závodu: Alena Rosecká
Hlavní rozhodčí: Vladimír Kinc
Stavba tratí: Bořivoj Skryja
Informace:

http://pzr.siok.cz/

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: PZR (pzr [at] orientacnibeh [dot] cz)

11. závod LIgy Vysočiny

Typ závodu: krátká trať
Datum: 04.09.2010
Pořadatel: TJ Havlíčkův Brod
Shromaždiště: Havlíčkův Brod - Perknov
Prezentace: 8.00 - 9.30
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: 1500 m
Přihlášky:

do 28.8.2010 www.obhana.cz/prihlasky.asp

Mapa:
Název: Pelestrov 2008
Stav: duben 2008
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení:
Ředitel závodu: Miloslav Čejka R3
Hlavní rozhodčí: Tomáš Čejka R3
Stavba tratí: Vladislav Hrstka R2
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: cejkamiloslav (cejkamiloslav [at] seznam [dot] cz)

12. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 11.09.2010
Pořadatel: SK Chrast
Shromaždiště: Čachnov, skautský tábor
Prezentace: 10:00 - 11:15
Čas startu 00: 12:00
Vzdálenost na start: do 1500 metrů
Přihlášky:

do 2.9.2010 přes přihlašovací systém OB Haná

Mapa:
Název: Čachnov
Stav: 2010
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení: v místě shromaždiště
Ředitel závodu: Jaroslav Matras
Hlavní rozhodčí: Tomáš Matras
Stavba tratí: Josef Vítek
Informace:

na stránkách závodu: http://www.obchrast.com/2010/ZB-Cachnov

Poznámka:

Oblastní závod je součástí závodu ŽB - Čechy.

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: tomas.matras (tomas [dot] matras [at] seznam [dot] cz)

13. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: krátká trať
Datum: 12.09.2010
Pořadatel: SK Chrast
Shromaždiště: Čachnov, skautský tábor
Prezentace: 8:30 - 9:15
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: do 1500 metrů
Přihlášky:

do 2.9.2010 přes přihlašovací systém OB Haná

Mapa:
Název: Čachnov
Stav: 2010
Měřítko: 1:10000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Petr Mareček
Občerstvení: v místě shromaždiště
Ředitel závodu: Jaroslav Matras
Hlavní rozhodčí: Tomáš Matras, R1
Stavba tratí: Jan Krejsa
Informace:

na stránce závodu: http://www.obchrast.com/2010/ZB-Cachnov

Poznámka:

Oblastní závod je součástí závodu ŽB - Čechy.

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: tomas.matras (tomas [dot] matras [at] seznam [dot] cz)

Závod Ligy Vysočiny - štafetový závod dvojic

Typ závodu: štafetový závod dvojic
Datum: 03.10.2010
Pořadatel: Oddíl orientačního běhu Třebíč
Shromaždiště: Třebíč, Sokolský stadion
Prezentace: do 9.00
Čas startu 00: 10.00
Vzdálenost na start: do 300 m
Přihlášky:
Mapa:
Název: Pod Kostelíčkem
Měřítko: 1:5000
Ekvidistance: 2.5m
Občerstvení:
Ředitel závodu: Miroslav Orálek
Hlavní rozhodčí: Martin Fiala R3
Stavba tratí: Martin Klusáček R3
Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy
Správce závodu: TTR5201 (miroslavoralek [at] seznam [dot] cz)

14. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 09.10.2010
Pořadatel: UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Shromaždiště: Žďár nad Sázavou, SŠ Technická
Prezentace: do 9:20
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: 1500 m
Přihlášky:

do 3. 10. 2010
ob-hana
pzr@orientacnibeh.cz

Mapa:
Název: Babín 3
Stav: 2006
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Mapovali: Jaromír a Jiří Pospíšilové
Občerstvení: ano
Ředitel závodu: Lubomír Pelz
Hlavní rozhodčí: Petr Novohradský
Stavba tratí: Jiří Pospíšil
Informace:

http://pzr.siok.cz/

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: PZR (pzr [at] orientacnibeh [dot] cz)

15. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 16.10.2010
Pořadatel: SK Radioklub Blansko
Shromaždiště: Blansko,mistní část Obůrka
Prezentace: 8.30 -10.00
Čas startu 00: 10:30
Vzdálenost na start:
Přihlášky:

www.obhana.cz

Mapa:
Název: Pálava
Stav: srpen 2009
Měřítko: 1:15000
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Občerstvení: v mistě shormaždistě základní sortiment teplých i studených napojů a jidel
Ředitel závodu: Jaroslav Jalový
Hlavní rozhodčí: Milan Jalový
Stavba tratí: Michal Henek
Informace:

www.rbk.wz.cz, +420724712183

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: tomas.matras (tomas [dot] matras [at] seznam [dot] cz)

16. závod Ligy Vysočiny

Typ závodu: klasická trať
Datum: 23.10.2010
Pořadatel: SK OB Chotěboř
Shromaždiště: Seč – Ústupky – Hotel Delta
Prezentace: 8:30-9:30 v místě shromaždiště
Čas startu 00: 10:00
Vzdálenost na start: do 1500 m
Přihlášky:

do 18. 10. vyplněním na http://www.obhana.cz , nouzově na p.vobornik (zavináč) chot.cz

Mapa:
Ekvidistance: 5m
Rozměr: A4
Občerstvení: v místě shromaždiště
Ředitel závodu: Petr Voborník
Hlavní rozhodčí: Jan Žanda, R3
Stavba tratí: Jan Hubner
Poznámka:

bude použita mapa a prostor LPU (cena Východních Čech)

Odkazy: Stránky závodu Výsledky Mezičasy Body
Správce závodu: CTB6601 (p [dot] vobornik [at] chot [dot] cz)

Poslední komentáře

RSS kanál

Syndikovat obsah

Závody 2014

5.4. CHT W
12.4. CTB W
12.4. CTB W
26.4. SJI W
26.4. ZHR + SJI W
3.5. JHB W
10.5. SJH W
11.5. SJH W
31.5. PZR W
14.6. SJI
6.9. CHT W
20.9. PZR W
4.10. TTR
18.10. VBM W
25.10. OSN W

Další závody

Přihlášení